Představa, že než půjdete ráno do práce, stačí naplnit pračku, dát jídlo do trouby, vytáhnout vysavač, odejít a pak klidně přímo z pracoviště pomocí mobilní aplikace, dáte pokyn pračce prát, troubě péct a vysavači povysávat a uklidit podlahy, je příjemná a dnes už zcela reálná. Tohle opravdu funguje a mnoho lidí to již také plně využívá. Tak trochu luxus a pohodlí možná také zbytečnost, ovšem na druhou stranu, proč vlastně ne. Proč si neulehčit práci a povinnosti, když nejste skoro celý den doma a někdo to přece jen udělat prostě musí.
hlasové ovládání
Představa krásná, i když jistě ne pro každého. Je to tak trošku jako z filmu o budoucnosti ale té my se právě hodně začínáme přibližovat. Co dnes už dokážou mobilní aplikace je mnohdy až neuvěřitelné. Ale doba jde zkrátka dopředu a časem se už chtě nechtě budeme muset začít přizpůsobovat všichni. I když ten pocit, že se vrátíte domů a máte vypráno prádlo, aniž byste se obávali, že pračka vyteče a vytopí vám byt. Vše totiž přes telefon můžete ovládat a kontrolovat. Tak to není zase tak špatné. Za zkoušku to rozhodně stojí.

robotický vysavač

Hlasový asistent domácnosti

A když už se budete seznamovat a sbližovat s novinkami, můžete to zkusit rovnou i s hlasovým asistentem. Pokud jste si vždy přály dát pokyn svému mobilnímu telefonu, aby ho splnil, nyní už bez problémů můžete. Přejete si, pustit tu a tu hudbu nebo jste si zapomněli nařídit budík na sedmou hodinu, nevadí a rozhodně ráno nezaspíte. Hlasového asistenta můžete mít buď přímo v mobilním telefonu, anebo si ho můžete pořídit domů, vypadá jako repráček a už ho koupíte i v mnoha různých barevných provedeních. Pro někoho z nás naprostá zbytečnost, pro jiné již teď nepostradatelná věc, která prostě znatelně ulehčí život. Pomocí hlasového asistenta, kterému stačí říct, co máte na srdci, co hledáte, se vám bude hledat a dělat všechno líp.

A o to jde také především. Kromě toho, že se samozdřejmě společnosti všemožně předhánějí s čím lepším a chytřejším přijdou na trh, jde hlavně o to, usnadnit uživatelům práci a život. A je čím dál tím více lidí, které to baví a vyhovuje jim to. Uvidíme, s čím přijdou dál. Nezbývá než počkat a těšit se.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup