Rozhodli jste se, že si na financování vašeho záměru vezmete nějaký úvěr? Potřebujete vyšší částku, která by pokryla veškeré náklady? Nejlepším řešením na financování nákladnějších záležitostí a především bydlení jsou hypotéky.
Jejich výhoda spočívá především v tom, že za výhodných podmínek můžete získat vyšší obnos peněz se splatností až na 30 let. Proto jde o finanční produkt velice žádaný, ale jeho získání provází především v bankách spousta přísných podmínek, které nesplňují všichni klienti.

finance na dům

Jde nejen o dostatečné příjmy a bonitu klienta, ale i o registry dlužníků. Právě u těch spousta žadatelů pohoří a nemají šanci jakýkoliv úvěr získat, i když jde jen o dávný rest třeba formou opožděné splátky.
Ale ještě není důvod házet flintu do žita, protože kromě bank nabízejí výhodné finanční produkty i ověřené nebankovní společnosti. Může vás tak právě z důvodu záznamu v registrech zaujmout možnost, kterou je hypotéka bez registru https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/.

získané peníze

Využití financí nejen na bydlení

Skvělá příležitost i pro ty klienty, kteří neuspěli s hypotékou právě v bance, a vyšší finanční hotovost by jim pomohla vyřešit spoustu záležitostí.
Registry dlužníků nejsou překážkou a šanci tak mají i žadatelé s tímto problémem.Další výhodou je, že zatím co klasické bankovní hypotéky je možné využít pouze na bydlení, tak u těch nebankovních můžete peníze využít na cokoliv.
O tento druh úvěru můžou žádat i podnikatelé a firmy a uspokojit tak veškeré potřeby včetně třeba dluhů a exekucí.
Podmínkou, která však v každém případě musí být splněna, je ručení nemovitostí. Z její tržní hodnoty je pak možné získat obvykle 75%. S takovou částkou se už nechá ledacos pořídit a vyřešit.
Skvělá je nejen možnost rozložení splátek až na 30 let, ale i to, že dlužnou částku můžete kdykoliv splatit a bez sankcí.