Žít zdravě a jednoduše – na to měly už naše prababičky dobrý recept: „žer méně, žij střídmě a měj dostatečný pohyb“.

Protože dnes, když se pozorně rozhlédneme, občas vidíme velmi silná stehna, pořádně velké pozadí, a to se netýká jenom dětí a mládeže, ale celkově mladých lidí. A samozřejmě do kategorie s nadváhou se řadí ženy i muži středního a staršího věku. Není to v naší populaci vysoké procento, ale na druhou stranu, se to nedá přehlédnout.

Ten, kdo touží být štíhlejší a krásnější tím, že zhubne, tak se určitě někdy zapojil do nějakého dietního programu. Ať to byly například zázračné tablety s různými výtažky z rostlin, nebo nějaká hladová dieta, většinou to odnesla peněženka, a EFEKT nikde. Spíš zklamání. A pokud šlo nějaké kilo dolů, tak se dostavil po krátkém čase jo-jo efekt.

Mnoho odborníků vymýšlelo a vymýšlí diety, které dokážou zdravou stravou lidem pomoci ke štíhlejší postavě a navíc, aby se štíhlý efekt dostavil i přes to, že se budete málo hýbat. Snad proto, že sedavá práce v kanceláři za počítačem je unavující a večery s pohybem jsou na pováženou.

keto dieta

Lékařské studie dokazují, že pokud při dietě budete přijímat v potravinách více bílkovin-proteinů, méně tuku, méně cukru, tak postupný úbytek na váze je důsledkem toho, že zákonitě ubývají vaše tukové zásoby, ALE přitom svalová hmota zůstává. A tím se žádný jo-jo efekt se nedostaví. A pokud ano, tak minimálně. Chce to samozřejmě hlavně pevnou vůli pro své zdraví něco udělat. Této proteinové dietě se hovoří keto dieta, která určitě dokáže uspokojit i Vaše chutě. Ať se to týká sladkých nebo slaných jídel, jako jsou například proteinové frankfurtské párky nebo klobásky bez lepku a laktózy.

Nyní máte jedinečnou možnost využít nabídku ochutnávky prodietix. Věřte, že nebudete litovat.

kokteilové párky

Potraviny jsou drahé. Snad všude, ale s tím se musíme smířit. A pokud se to týká produktů – polotovarů, hotových a dietních jídel, které jsou navíc v bio kvalitě a bez těžkých kovů, tak tam ta vyšší cena je na místě. A snad s vyššími výdaji na každou dietu musíme počítat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup