Jakmile člověk kdykoliv ve svém životě pocítí touhu něco mít, jakmile tento začne uvažovat o tom, že by v nějakém ohledu využil cizích služeb, pomalu nic v tom nebrání. Stačí přece oslovit toho, kdo něco takového nabízí, dohodnout se s ním a zaplatit mu příslušnou cenu.

Jenže ve skutečnosti tu problém je. A to v tom, že ne každý člověk a ne vždy má tolik peněz, aby jimi zvládnul požadovanou částku zaplatit.

Pokud jde o nějakou záležitost, bez které se dá obejít nebo která se dá případně vyřešit alternativně, není to žádný zvláštní problém. Člověk nemá peníze, a tak to prostě oželí nebo se rozhodne odložit koupi na později, až na to mít bude.

sloupečky mincí

Jenže co když jde o pořízení si něčeho důležitého, něčeho, co nepočká? Pak už se to oželet nedá a peníze se na to nějak sehnat musejí.

Jenže jak, že? To je dost těžká otázka.

Otázka, která má ale naštěstí své řešení. Když na něco vlastní peníze nestačí, prostě se to může zaplatit penězi půjčenými. Stačí si vzít půjčku a je to.

Jenže ani s půjčkou to nejednou není snadné. Tu sice u nás získat lze, jenže než se tak stane, musí každý zájemce určitým způsobem prokázat svoji bonitu, tedy schopnost a ochotu půjčené peníze i s úroky v pořádku vrátit. A to obvykle znamená nutnost doložit hodně vysoké příjmy, čisté registry dlužníků bez nežádoucích záznamů a podobně. A to se splňuje v případě lidí, kteří mají ekonomické problémy, jen velmi těžko.

čas jsou eura

A je tedy dobře, že se nabízí i nebankovní hypotéka na pozemek. U té jsou totiž podmínky, jež předcházejí jejímu poskytnutí, dále snáze splnitelné, a proto tu uspějí i zájemci, kterým by žádný jiný poskytovatel půjček nevyhověl.

Tady stačí v podstatě jenom dání nějaké nemovitosti do zástavy a doložení přinejmenším takových příjmů, které budou stačit na splácení. Všechny další záležitosti, jež se týkají prověřování žadatele, jsou tu méně důležité, nejeden nedostatek se tu dá tolerovat. A to určitě nahrává nejednomu žadateli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup