Bydlení za levné peníze, to by si přál snad každý z nás. Jenomže kolik pohodlí proto obětujeme? V některých případech prostě nemáme na výběr a z bytu 4+1 musíme do menšího 2+1 kvůli vysokým nákladům. To samé může platit i o rodinných domech. Někdy je prostě už neutáhneme nebo člověk zůstane sám a co s rodinným patrovým domem, který se špatně vytápí a s vysokými náklady na celkové bydlení přes rok? Pak už je na čase začít se dívat po něčem levnějším.

Pro některé z nás může být řešením mobilní dům. V dnešní době se staví jako úplně nové, krásné a velice moderní, ale stále jsou na skladě i ty, které jsou typické, velice levné, ale třeba už použité jako je Cosalt Coaster https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1145/.

krajina, chata

Tento objekt se zdá být na první pohled hodně malý, ale přitom vás uvnitř na první pohled překvapí obrovská sedací souprava. Objekt je vhodný na zahradu, když potřebujete někdy přespat, ale také jako celoroční ubytování. Příjemně vás překvapí také nízká cena.

Co dále v něm najdete? Útulnou kuchyňku, která je trochu oddělená, proto vypadá malá, ale nakonec se jeví jako docela dost prostorná. Součástí již zmíněného obývacího pokoje je ještě i malý koutek s jídelním stolem, obklopen opět typickým sedačkovým stylem místo židlí.

Objekt je celoroční, takže v něm můžete přespávat jak v létě, tak bez problémů také v zimě.

louka, příroda, roubenka

Mobilní domy se za posledních pár let těší velké oblibě. Nejde o nic mimořádného, vždyť mají mnoho výhod. Nejenom, že se v nich dá bydlet celoročně, ale mnohé klienty nejvíce potěší právě jejich pořizovací cena. Objekt sice často máte už úplně hotový, kompletně třeba i vybavený, takže s ničím základním nemůžete hýbat, ale zase na druhou stranu jsou skladem, takže si je stačí zarezervovat a vyřídit platbu a převoz, kterou zajišťuje vždy profesionální přeprava velkých nákladů. V některých případech si je můžete sami vybavit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup