Octavia se těší velké obliby už od první generace, protože nabízí dostatek místa a určité motorizace jsou známé spolehlivostí, kdy ani třetí generace nezklame.

Octavia III je dobrá ojetina

Cílovou skupinu potěší

Škoda začal nedávno prodávat už čtvrtou generaci, protože pokrok je nezastavitelný, takže tyto Octavie seženeme už jenom v bazaru, ovšem zde se budou rozhodně také dobře prodávat. Je to dáno také tím, že pokud autu poskytnete dobrou péči, tak skutečně dosáhne velkého nájezdu kilometrů, a to bez nějakých větších problémů. Jednou z nejoblíbenější variant je kombi 2.0 TDi, protože to je praktické auto, které s nadšením uvítá spousta rodin.

Škoda Octaavia

Musíme se také na tento vůz dívat z pohledu, pro který byl vyvíjen, takže nečekejte nějaký sporťák. Ovšem dynamika je slušná a rozhodně také oceníte nízkou spotřebu nafty. Jestliže si vyberete lepší kousek, tak se můžete těšit na slušnou výbavu, která se rozhodně vždy hodí při cestování. S takovým autem se můžete vydat s celou rodinou na dovolenou, přičemž s sebou můžete vzít spoustu věcí. Nejlepší je vyzkoušet si tuto Octavii III na vlastní kůži a řídit ji abyste měli jistotu, že je ta pravá.

Praktická stránka

Zrovna varianta kombi má solidní velikost kufru, a proto do ní naložíte dopouští spoustu věcí, a to platí i pokud máte velkou rodinu. Ovšem občas nastanou i situace, kdy musíme převést například novou skříň, která se už do auta nevleze. V takovém případě nás zachrání přívěsný vozík. Abychom jej mohli za auto zapojit, tak k tomu potřebujeme tažné zařízení Octavia. Pokud sem tam tedy potřebujete nějaké věci převést, tak se Vám nákup tažného zařízení Octavia rozhodně vyplatí. Samozřejmě přívěsný vozík si nemusíte kupovat, protože je spousta půjčoven, kde Vám jej poskytnou za velmi dobrou cenu, takže převážet rozměrné věci pro Vás už nebude žádný problém.

otevřený kufr

Tažných zatížení je opravdu spoustu, takže na svůj vůz můžete vybírat. Konkrétně u tahání přívěsného vozíku je dobré koupit odnímatelné tažné, protože když jej nepotřebujeme, tak ho prostě schováme do kufru, přičemž i v zákoně ke, že nepoužívané odnímatelné tažné nesmí být nasazené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup