Ztrácíte pevnou půdu pod nohama? Potřebujete peníze? Přemýšlíte nad půjčkou nebo ještě hlouběji rovnou nad hypotékou a budete ručit vlastním majetkem? V některých případech potřebujeme peníze na splátky jiné půjčky, na dluhy nebo ještě hůře na exekuce. Pokud podnikáte, potřebujete možná finance třeba i na běžný provoz podniku, obchodu či firmy.

Hypotéka bez registru Nebankovnihypoteky značí podnikatelský úvěr, který si mohou sjednat pouze podnikatelé, firmy a lidé OSVČ neboli osoby samostatně výdělečně činné tedy živnostníci. Jaký úvěr se ale ve skutečnosti pod tímto názvem skrývá?

grafy

Už jsme si řekli, že se jedná o druh podnikatelského úvěru, takže co další slova? Většinou je tento název neoficiální a zjistíte, že pokud hledáte úvěr bez registru, čili bez toho, aby Vás hledali v registrech dlužníků, tak tomu právě tento druh úvěru odpovídá.

Pokud má někdo záznam v registrech, tak půjčku v bance nezíská a hledá jiné způsoby a možnosti jak si půjčit. Ovšem využívají toho i lidé, kteří netuší, zdali tam záznam mají nebo nemají, nebo mají pochybnosti, kdyby ho náhodou měli, tak ať se v bance zbytečně neztrapňují a raději volí hned tento způsob. Přitom abyste se dostali do registru dlužníků, k tomu stačí pár kroků. Stačí nezaplatit nějakou složenku, účet za telefon, opozdit se ohledně jiné půjčky se splátkou a tak podobně. Každý by si proto měl dávat opravdu dobrý pozor, aby se zde jeho jméno nevyskytlo, a to platí jak v případě běžných lidí, tak i v případě živnostníků, firem a podnikatelů.

podnikatel a káva

Takže pokud hledáte úvěr, kde se těmto záznamům vyhnete, tak zřejmě vyhledáváte úvěr bez registru.

V našem případě se jedná o hypotéku, čili se ručí nemovitostí. Z ní můžete získat 50 – 70 % podle odhadu. Jakmile se vše vypočítá, přidá se úroková sazba, která je velice nízká, vypočítají se měsíční splátky a určí se doba splácení, ta může být nastavená až na 30 let, tak máte vše hotovo, stačí potvrdit a je to vyřízeno. Peníze se ihned přeposílají na účet, takže je můžete mít do 24 hodin na svém účtu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup