Nemáte-li v plánu se vzít jen https://oupsr.kraj-lbc.cz/ ve dvou a se svědky, tak jednoznačně musíte řešit svatební rozpočet. Věcí, které se do něj počítají, je obrovské množství a každá z nich stojí peníze. Financování velkého dne může být velkou zátěží pro osobní úspory i účty rodičů z obou stran. Existuje ovšem i způsob, jak si s tím přestat dělat starosti a skutečně si svůj den a celé plánování naplno užít.
nevěsta svatební kytice

Půjčka na radost a budoucnost

Někomu to přijde směšné či pošetilé, ale na svatbu si půjčuje hodně lidí. Nyní záleží na tom, co si zvolíte. Spotřebitelské úvěry budou stačit, ale mají vyšší úroky. Na druhou stranu americká hypotéka je skvělou možností. Potřebujete sice zástavu, ale tento neúčelový úvěr můžete využít na cokoli a úrok je rozhodně nižší než u spotřebitelské půjčky. A od nebankovní společnosti se rozhodně vyplatí.

I zde si pochopitelně musíte stanovit horní hranici rozpočtu, ale nemusíte se tolik omezovat. A hlavně nezůstanete na mizině. Měsíční splátky jsou velmi příjemné, protože si je můžete rozložit na mnoho let, takže z výplaty zase o tolik nepřijdete. Budete si moci naplno užít tento obrovský den a nejen vy. Díky vyšším financím budete moci pozvat více přátel a širší okruh rodiny.

Co vše se do rozpočtu počítá?

Klasický obřad s hostinou pro zhruba 50 lidí se cenově pohybuje mezi 30 až 300 tisíci korun. Záleží ale samozřejmě na konkrétním místě, vybraném jídle, výzdobě, ceně šatů apod. Zapomínat nesmíte ani na náklady jako jsou snubní prsteny, fotograf (případně kameraman), dort, dekorace (květiny, jmenovky, pozvánky), hudební doprovod (kapela nebo DJ), kadeřnice, kosmetička apod.svatební obřad polibek

Většina lidí má prakticky celodenní oslavu, takže musí zajistit nejen oběd, ale také večeři a alkohol. Vaši hosté jistě uvítají také program (zejména večer) a výslužky. A v případě větších obřadů jistě bude na místě také koordinátor, který se o celý proces plánování i realizace postará. Jenže jen ten může stát i 15 tisíc. Svatební šaty a oblek na jeden den mohou dohromady vyjít i na 30 tisíc apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup