Mít interiér svého domova opravdu krásný, to už mnoho lidí považuje za samozřejmost, do které jsou ochotni investovat nemalé finanční částky. A často právě kvůli pocitu jedinečnosti a dokonalosti kupují opravdu hodnotná umělecká díla anebo jedinečný nábytek od renomovaných návrhářů. Mnozí se snaží napodobit vyladěné interiéry slavných a jiní vytvářejí svůj vlastní styl. Nicméně všichni dohromady mají společné to, že obětují mnoho svého času a úsilí proto, aby to u nich doma bylo naprosto dokonalé.

vypínače

Ale co na tom, že máte ten nejkrásnější koberec, nádherný nábytek a vyladěné textilie, když celkový dojem z vašeho bytu kazí taková hloupá drobnost, jako jsou třeba nevzhledné zásuvky a vypínače?

Vždyť právě i jeden jediný detail dokáže spolehlivě pokazit celkový dojem z interiéru. A jisté je, že každá návštěva si v první řadě všimne právě tohoto detailu, který se odchyluje od celku. Tím spíše, pokud je tak nápadný jako například zářivě bílý vypínač na zelené zdi. Něco takového bylo v minulosti nezbytně nutné přejít pohledem a spokojit se s vysvětlením, že nic lepšího není na trhu k dispozici. Tedy pokud pomineme vlastní domácí tvořivost, jak celou věc zlepšit. Nicméně nyní už bychom takové nesourodé detaily smířlivě přecházet neměli – nyní už máme všichni na výběr, a to navíc za skvělou cenu.

zásuvka

Každý, kdo chce mít doma opravdu vyladěné zásuvky a vypínače volí výrobky řady unica plus od výrobce schneider electrics. A důvod je naprosto jasný – právě tyto výrobky jsou k dostání v libovolných barvách, na jaké si jen vzpomenete. Tvoří je univerzální strojek, na který můžete připevnit unikátní rámeček v libovolné barvě. A to je skvělým východiskem pro případ, kdy se v budoucnosti rozhodnete pro změnu – jakmile budete chtít barvu vyměnit, tak nemusíte udělat nic víc než si koupit nové barevné rámečky, které snadno nasadíte na stávající strojky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup