Xiaomi Amazfit Bip
Je to ideální volba pro sportovce, kteří chtějí mít dobrou statistiku o svých výsledcích a plánech. Můžete pro měření vykonávat tři různé činnosti, a to běh, chůzi a jízdu na kole. Hodinky V zobrazí přesné údaje o vašem tepu, času cvičení, uražené vzdálenosti a dalších několik informací. Pokud jejich baterii nabijete do plna, tak Vám můžou vydržet až neuvěřitelných 45 dní, což je pro mě opravdu hodně. Hodinky v sobě mají GPS, a proto můžete sledovat svou trasu nebo se orientovat podle kompasu. Bez pohodlného tvaru by to nešlo.
spárování hodinek a telefonu
Navíc mají pouze 32 g, takže nijak nezatěžují a neškrtí zápěstí. Přes zařízení jde ovládat pěkně spoustu věcí jako na smartphonu. Na mobil si můžete stáhnout speciální aplikaci, pomocí které vidíte podrobně všechny informace. V současné době pořídíte hodinky za slušných 1 500 Kč. Za tuto cenu tedy dostanete velice slušné chytré hodinky. I uživatelé si je celkově chválí, a jsou s nimi spokojení
chytré hodinky
Huawei Watch GT2 46mm
Nyní, se přesuneme do vyšší a dražší, kategorie těchto přístrojů. Konkrétně cena tohoto se šplhá na necelých 5 600 Kč. Pro běžného uživatele se to může zdát příliš moc, ale zaujmou skvělými funkcemi. Jejich design je opravdu ohromující. Mají velice moderní vzhled a speciální 3D zářivé sklo. Propracovanost je až neuvěřitelně dokonalá. Jejich displej lze velice jednoduše ovládat dotykově. Kompletní styl si může zákazník navolit podle sebe. Nabídne hodně možností uživatelského rozhraní. Neustále zaznamenávají srdeční aktivitu. Dále poskytnou podrobné údaje například o spálených kaloriích. Nezůstanou pozadu ani při vašem běžeckém tréninku. Dokonce si můžete vybrat minimálně z deseti běžeckých kurzů. Mají taky dobrý GPS lokalizátor, takže přesně zjistí vaši aktuální polohu, kde se právě teď nacházíte. Zařízení má i svůj spořič, a proto se snaží optimálně šetřit baterií podle potřeby. Díky tomu vydrží hodinky až 14 dnů bez jediného nabití.