Pokud i vy patříte k ženám, které dostaly predispozice k většímu zadečku, jistě víte, jaký je problém oblecte se tak, aby vám to opravdu slušelo. Ženy s postavou typu hruška, mají potíže v tom, že mají úzká ramena, malá prsa, úzký pas, větší zadeček a stehna. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak takový zadeček trochu zamaskovat a upřednostnit vaše jiné klady.
žena s podpatky v ruce
V první řadě je důležité, abyste se naučila upozornit na vaše kladné stránky – a to jsou úzká ramena a malé bříško. Bude vám slušet upnutá halenka. Halenka může mít i výstřednější barvu či vzor. Pokud upoutáte pozornost na vršek vaší postavy, bude to jen dobře. Nemusíte se bát ani výstřihu.
Na spodní část těla padne jako ulitá „áčková sukně“. Pokud bude mít sukně vyšší pas, bude to jen dobře. Pokud sukni budete nosit výš než v pase, zdůrazníte tím svůj štíhlí pas. Na úzký pas můžete upoutat pozornost i páskem. Pokud zvolíte sukni černou, efekt bude o to větší.
Pokud zvolíte šaty, i ty by měli být „áčkového střihu“.  Vyhnout byste se měly upnutým šatům, ty by zbytečně upoutaly pozornost na malé nedostatky vaší postavy.
Dále byste se měly celkově vyhnout výstředním barvám a vzorům u spodních dílů vašeho oblečení. Určitě byste na své boky neměly upoutávat pozornost například upnutými růžovými kalhotami. Pokud přece jen máte ráda legíny, ideálně vám padnou legíny zeštíhlovací. Tento typ perfektně vytvaruje váš větší zadeček a stehna. Ideálně volte barvu černou. Ovšem ideální pro vás budou kalhoty volnější, ty vaše nedostatky bez problému zakryjí.
sukně s vyšším pasem
Ženy s tímto typem postavy, by měly nosit i podpatky. Boty na podpatcích dělají hezkou a sexy postavu všem ženám a o to více ženám s tímto typem postavy. Boty mohou být opět výstřednější. Pokud nejste velkým fanouškem bot na podpatcích, kupte si alespoň tenisky se zvýšenou podrážkou. V zimním období volte též kozačky na podpatcích.