Aliexpress je stránka s oblečením z Číny. Nejen s oblečením, prakticky zde najdete cokoliv. Nábytek, boty, elektroniku, cokoliv. Je třeba ale nakupovat opatrně a soustředit se na několik věcí, které vám pomohou s výběrem.
            Občas je třeba rozluštit nápis, abyste věděli, co si budete objednávat. Ani fotky nejsou 100% jistotou. Samozřejmě zde máte mnohem jistější produkt, například v eshopu Wish je to vždy jedno velké překvapení. Proto, abyste se nespletli a abyste si ověřili, že máte správný produkt, podívejte se na úplně všechny fotografie, které daná stránka nabízí.
oblečení converse
            Poté se posuňte více dolů a podívejte se na hodnocení obchodu. To je také důležitou součástí. U recenzí obchodů si můžete zjistit, jestli vždy přijdou produkty, po kterých toužíte. Avšak důležitější jsou recenze přímo daného produktu. Nakupujte spíše věci, které mají mnoho kupců, obsahují v recenzích fotografie a povídání. Získáte bližší orientaci, případně informace, jaké možné poškození hrozí.
            Ještě níže jsou specifikace produktu. Nevěděli jste to? Přitom je to stejně důležité! Zde si přečtete materiál, ten na výsledný produkt sedí. Dále rozměry, pokud nejsou uvedené na fotce, no a nakonec i rozměry k oblečení. Většinou se tyto rozměry tolik neliší, pokud zvolíte důvěryhodný produkt.
bruneta v džínové bundě
            Také můžete hledat produkty z videa. Přestože se občas změní nabídka a konkrétní věc nebude v nabídce obchodu, rozhodně stojí za to to zkusit. Z videa máte poté úplně jasný vzhled, tvar, velikost i materiál. Je to tedy víceméně sázka na jistotu, zbytek závisí na dopravní společnosti.
            S těmito body již nyní máte téměř jistý úspěšný nákup na Aliexpressu. S některými odkazy si dokonce najdete duplikáty značkového oblečení, které pochází většinou z videa, a tudíž již víte, jak bude vypadat. Pokud tedy chcete levný kus, rozhodně se nebojte zamířit do těchto končin.