Nová metoda prodlužování řas, zvaná LASH LIFTING, prodlouží a vytvaruje Vaše řasy, čímž dojde k optickému rozjasnění očí, které tak budou vypadat i větší. Po této proceduře již nemusíte používat natáčecí kleštičky ani řasenku. K dosažení krásných řas tak tedy není potřeba podstupovat metody, kdy Vám kosmetička na Vaše řasy nalepí umělé, což má za následek poškození a lámavost Vašich přírodních řas.
vrásky u očí

Postup procedury

Na LASH LIFTING je potřeba přijít nenalíčená a bez kontaktních čoček.
V první řadě Vám kosmetička odmastí řasy, aby celý proces dosáhl co nejefektivnějšího výsledku. Poté na horní víčko nalepí silikonovou formičku, která musí být přesně ve velikosti Vašich očí. Na tuto formičku nalepí horní řasy a po celé ploše silikonu je natáhne a rozprostře tak, aby nebyly nalepené přes sebe.
Následně bude aplikována první fáze procedury, která se nechá působit 15 – 20 minut. Tento čas kosmetička přizpůsobí pevnosti Vašich řas. Po odstranění této fáze přichází fáze druhá, která se také nechá působit 15 – 20 minut.
Poté bude aplikováno sérum Botox Bomb, které dodá řasám výživu a ty poté přirozeně porostou. Sérum bude působit 8 – 10 minut.
Nakonec budou řasy nabarveny černou barvou a Vy tím pádem nebudete muset používat řasenku. Aplikace černé barvy může být provedena i před aplikací botoxu.

Po proceduře

Po absolvování LASH LIFTINGU je nutné:
·         nenamáčet řasy nejlépe 24 hodin
·         nenanášet řasenku minimálně 12 hodin
Dodržením výše zmíněných bodů dosáhnete delšího účinku natočených řas.
duhové oko

Praktické informace

Klientkám není doporučování absolvovat proceduru v době menstruace a těhotenství. Aplikace jednotlivých fází a botoxového séra totiž hůře chytá a nemusí tak být dosaženo maximálního výsledku. Toto platí i pro ženy, které trpí onemocněním štítné žlázy.
Cena celé procedury stojí 800 – 1 100 Kč. Záleží na konkrétním salónu. Druhé a každé další absolvování procesu bývá zpravidla levnější, konkrétně se tato částka pohybuje mezi 500 – 1 000 Kč.
Efekt dlouhých, natočených a nabarvených řas vydrží 4 – 7 týdnů. Hodně záleží na tom, jak často budete řasy namáčet, odličovat a případně i líčit.
Délka celé procedury trvá 1 – 2 hodiny.

Osobní zkušenost

Sama na LASH LIFTING chodím už rok a jsem s ním naprosto spokojená. Vždy jsem měla řasy krátké a rovné. Od té doby co absolvuji proceduru, mé řasy vyrostly, jsou hustší a zdravější.
Řasy se vždy snažím nenamáčet co nejdéle, takže řasenku začínám lehce používat až po 10 – 14 dnech od aplikace. V prvních dnech řasy líčím řasenkou pouze jemně, jelikož není potřeba velké množství barvy. Řasenka však celkový efekt ještě více podtrhne a mé řasy jsou tak krásně dlouhé a výrazné. Kleštičky na řasy jsem použila naposledy před první aplikací LASH LIFTINGU, tj. před rokem.
Na jednotlivé procedury chodím po cca 5 týdnech a vždy v salónu strávím přibližně hodinu a půl.
Tuto proceduru doporučuji všemi deseti – rozhodně stojí za to a funguje!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup