Domov, jak krásné slovo a velmi sladké. Myslím, že opravdu mnoho lidí, kteří nemají žádný domov. Jsou případy, kdy si za to můžou sami. Bohužel se na tom ale moc nedá změnit. Jsou totiž případy, kdy jsou lidé, kteří chtějí pracovat, ale bohužel jako bezdomovci a nechtějí je nikde zaměstnat. Já se ale ani moc nedivím. Mě, Kdo by nechtěl přeci například prodavače, který páchne a špatně se myje. A právě že bezdomovci nemají moc nikde šance se upravit. A natož aby si pořídili nějaký parfém anebo mýdlo. Je jasné, že bezdomovec se raději pořídí jídlo a pití. Sice jsou takové ubytovny, kde jsou lidé bez domova, ale není to ono.

Teplo domova.

Představte si domov. Je to velmi luxusní záležitost. A tady nejde o peníze. Tady jde o teplo domova a o rodinu. Ten, kdo má rodinu, tak si může gratulovat. Protože mnoho lidí takové štěstí nemá. A co teprve děti. Je mnoho dětských domovů. Tam sice mají děti svůj domov, je to tam velmi pěkné, protože jsem to dvakrát viděla. Byla jsem dvakrát na exkurzi v dětském domově.

čistý byt je krásný.

Je to tam opravdu krásné, děti jsou šťastné a veselé, ale není to ono a je jasné, že by každé dítě chtělo mít vlastní rodiče a vlastní domov. Je to tak už dávno od přírody. Každé dítě chce mít lásku domova. Bohužel ale v některých případech to nejde. Já můžu být ráda, že mám vlastní domov se synem. Máme se tady opravdu krásně. Líbí se nám, když máme pěkný domov. Hodně radosti a lásky. Vždyť v každém domově by mělo být čisto a taky veselo, proto se zase my stále a často smějeme a rádi spolu vaříme. Domov nám taky voní často po čerstvé bábovce.  Se synem máme rádi bábovku. A tak je logické, že bábovku skoro každý den pečeme. Moc nás to baví a taky si pak rádi doma sedneme k televizi, kde si právě na bábovce rádi pochutnáváme. A jak se vám líbí váš domov a jak je pro vás domov důležitý? Myslím, že hodně.