Ztráta erekce Erectmax.cz v žádném případě není jen zdravotním problémem mužů po šedesátce. Tímto zdravotním problémem trpí muži již po dvacítce. Je to dáno stresem, který má negativní dopad na psychiku. Na erekci má vliv mnoho faktorů, a jedním z nich je i špatná životospráva. únava, nedostatek spánku, případně kouření a alkohol samozřejmě způsobují, že erekce prostě už nefunguje, jak by měla. Buď se nedostaví vůbec, a nebo trvá příliš krátkou dobu, za kterou nelze při styku uspokojit ani jednu ze zúčastněných stran.

pár intimnosti

Trápí vás problémy s erekcí?

Omezte alkohol
Omezte kouření
Snažte se dostat do kondice
Spěte 8 hodin denně
Nestresujte se

Často problémy s erekcí trvají přechodnou dobu, což souvisí nejčastěji s přechodným stresem, například v práci. Pokud ale tyto potíže trvají déle, určitě je řešte. Vašemu vztahu rozhodně nepomůže vaše nefunkční erekce a z toho plynoucí potíže s prostatou. Absence sexuálního života může vést k rakovině prostaty. Proto je dobré intimní život vést co nejdéle.

ErectMax vás dostane zpět do formy
ErectMax jsou veganské tablety s přírodním složením, které obsahují arginin, kotvičník a macu peruánskou. Tyto složky se k léčbě erekce používají již mnoho let. Složení je navrženo tak, aby byl výsledek maximální, a dostavil se co nejdřív od začátku užívání. Všechny složky slouží k tomu, aby se erekce dostavila, byla kvalitní, dlouhodobá, a aby došlo ke zvýšení vaší fyzické kondice.

nohy v posteli

Začněte s léčbou hned
Sužují vás tyto potíže, a už nevíte, kudy kam? Jednoduše si objednejte ErectMax a zahajte přírodní léčbu co nejdříve. Tím dříve totiž uvidíte, že přípravek opravdu funguje, a že se vaše erekce vrací do starých kolejí. Už nemusíte vymýšlet výmluvy, proč se vyhýbat intimnímu životu, ale můžete se věnovat intimnostem jako dřív.
Vyzkoušejte zázračný léčebný účinek ErectMaxu, a potěšte sebe i svou partnerku.