Pokud chcete mít svatbu přesně podle představ, tak plánujte dopředu a nepodceňujte ani drobnosti. S kouzelníkem se nebude nikdo ze zúčastněných nudit.

Perfektní svatba

Plánujte do posledního puntíku

Svatba je velice důležitý životní krok, takže ho nesmíme brát na lehkou váhu, a naopak mu věnujte dostatek pozornosti a přípravy, aby byla přesně podle Vašich představ. Zejména za první je nezapomenutelná a nádherná. Samozřejmě se na všem musí shodnout oba partneři, takže vše by mělo začít tím, že si dohodnete, jaký obřad chcete a další detaily. Vzhledem k tomu, že mladší páry nemají tolik financí, tak musíte brát ohled i na celkový rozpočet celé akce, jenž může být vyšší, než jste původně očekávali.

manželé západ slunce

Dále je na čase výběr oblečení, přičemž zejména ženy si potrpí na nádherné svatební šaty. Místo konání a čas je velice důležitý, takže je dobré ho zajistit dostatečně dopředu, aby hosté včas dostali pozvánku. Nesmí chybět ani občerstvení a určitě dort, protože ten je velice důležitý. Muž by měl zajisti svatební prstýnky, kdy si při jejich vzájemném nasazování řeknete své vzájemné ano.

Zábava

Jistě nechcete jen na svatbě sedět a nic nedělat, protože někdy Vás povídání už přestane bavit, a proto se musí zařídit doprovodný program. Zejména děti jsou neposedné a jen tak Vám nevydrží sedět na místě. Takže je například potěší trampolína nebo jiné hry, díky kterým se zabaví a zažijí spoustu dobrodružství. Aby se bavili všichni hosté, tak je tu jedinečná příležitost pro kouzelníka na svatbu. Vše začíná kouzlem s budoucími manželi, kdy se zároveň všem představí.

kouzelnické pomůcky

Následně probíhá kouzlení mezi diváky, což znamená, že kouzelník nestojí na místě, ale pracuje s celým publikem, což je mnohem zábavnější. Poté chodí mezi jednotlivými stoly a věnuje se jim, takže každý host si bude moci užívat zábavného kouzlení, jenž zaujme i dospělé. Dobu působení kouzelníka a další přání si můžete domluvit individuálně, aby byl Váš svatební den přesně podle představ. Díky kouzelníkovi bude na akci mnohem lepší atmosféra.