Každý dnes nakupuje přes internet. Dokonce i potraviny nakupujeme tímto způsobem a nákup si necháme přinést až ke dveřím bytu. Napadlo Vás někdy, že byste mohli vyzkoušet založit si vlastní e-shop? Je to velmi zajímavá možnost výdělku, zvláště pro lidi, kteří potřebují být časově flexibilní. Chce to vlastně jen dobrý nápad. Máte pocit, že je na trhu nějaká díra? Proč nezkusit ji vyplnit? Určitě to stojí za to vyzkoušet.
Můžete namítnout, že je to všechno příliš složité hlavně z hlediska administrativy a administrace webu. Ale opak je pravdou. Můžete si pronajmout služby Provozování e-shopu. Odborníci už vykonali za Vás spoustu práce a Vás to bude stát jen docela málo. Ušetřený čas můžete věnovat tomu, co je při vedení e-shopu důležité a to je péče o spokojené zákazníky.
tlampač na monitoru
 

S čím můžete počítat?

·         Jednoduchá administrace e-shopu
·         Snadný dohled nad skladovými zásobami a správou skladu
·         Evidence všech objednávek a faktur
·         Elektronická evidence tržeb
·         Podrobné statistiky a přehledy
 
V nabídce si vyberete nejen šablonu, která Vám bude maximálně vyhovovat, ale především tarif, který bude odpovídat Vašim potřebám. Rozdíl je především v počtu položek. V základním modulu můžete mít maximálně 100 položek, v tom nejvýhodnějším pak až 40 000 položek. Rozdíl je také v nastavení e-mailů, u základní verze jsou to 3, u rozšířené 15. Je možné přecházet plynule a bez potíží z jednoho tarifu do druhého, když nabídka zboží bude vyšší.
 košík na tlačítku
Velkou výhodou je, že platbou tarifu už nepotřebujete platit za webhosting. Nicméně pokud máte pocit, že vlastní doména je žádoucí, můžete využívat web i tímto způsobem. Nejste rovněž vázáni žádnou smlouvou. Pokud budete chtít přestat s provozováním obchodu, lze činnost ukončit během měsíce bez jakéhokoli penále.
 
Pokud máte stále pochybnosti, není nic snadnějšího, než si vyzkoušet zkušební provoz e-shopu zdarma. Máte možnost si vše osahat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup