Každý člověk by si měl najít svoje nejbližší přátele. Nikdy nikdo netuší, jaký osud mu život přichystá, poté není nikdo po ruce, než ti nejbližší, s kterými jsme strávili společné chvilky a vybudovali si tím vlastně nějaký hlubší vztah. Jednou za čas chce tyto vztahy utužovat a tak vůbec není špatné vyrazit do víru ulic za nějakým dobrodružstvím A to doslova a do písmene. O tom, jaké přátele máme okolo sebe, nejlépe poznáme v tíživých situacích. Proč se s nimi nevydat do podzemních chodeb nebo do objektu, kde se za námi zavřou dveře a není úniku ven. Jak se najednou zachováme my a jakou pomoc nebo reakci lze očekávat od ostatních? Inu pokud to nevyzkoušíme, neuvidíme.

exit

Jde se na věc

Naštěstí se bude jednat o pouhou hru, při které se můžeme zasmát. Je to jednoduché, když po určité době se náhodou nedostaneme ven, tak nevadí, on nás totiž vysvobodí tým, který hru a soutěžící má pod kontrolou. Takže naštěstí jde o pouhou hru plnou úkolů a záludných cest, které ne vždy povedou ven za sluncem. V dnešní době se tyto hry hrají po celé naší republice, takže není problém si zarezervovat volný termín prakticky kdekoliv ve větším městě. Také hodně záleží na tématice hry. Například https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-praha/ nabízí napínavou a detektivní roli, která se ovšem další měsíc může proměnit v indiánskou stezku. Nemusí být pravidlem, že na stejném místě bude stejná hra.

tajná chodba

Zábava nikdy nekončí samotnou hrou

Samotná hra má vyměřenou dobu, a když skončí, tak nemusíme se hned na ulici rozprchnout ke svým domovům. Vždyť je tolik věcí co se musí probrat a to rozhodně není řeč o tom, že si po tak dobrém výkonu zasloužíme všichni nějakou odměnu. Proč všechno neprobrat u dobré kávy nebo sklenky vína či pivka. Společné zážitky nejen utužují přátelství, spojují rodiče s dětmi nebo i pracovníky v zaměstnání, ale v podstatě dávají podnět k dalším výtečným akcím, které obohatí náš život. Proč bychom se pak nemohli vydat společně za dobrodružstvím?